Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Finansowy "PATRIA" Obrót Nieruchomościami , Robert Baciocha

Wojska Polskiego 58/2 Szczecin

Mapa

603 124...

603 124 522

507 124 122

91 488 64 26

biuro czynne: otwarte teraz do 20:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

patria.szczecin.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Rafał Szczepański
  • Robert Baciocha
  • Rafał Gonera
  • +2

O nas

Dom Finansowy PATRIA powstał w Szczecinie 20.09.1992 roku. Założony został i do chwili obecnej kierowany jest przez właściciela Roberta Baciochę. Pierwotnie PATRIA świadczyła usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego. Punktem zwrotnym w historii naszej firmy był rok 1995, kiedy to nastąpiło rozszerzenie zakresu wykonywanej działalności o kolejne usługi finansowe ze szczególnym ukierunkowaniem na pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz podjęcie stałej współpracy z bankami, w zakresie kredytowania wszelkich realizowanych za naszym pośrednictwem inwestycji w nieruchomości.Od chwili powstania PATRIA nastawiona była głównie na klienta indywidualnego.To dzięki nim jesteśmy postrzegani jako profesjonalna, nowoczesna agencja obrotu nieruchomościami oferującą szeroką gamę produktów finansowych.W 2001 roku realizując postanowienia Ustawy o gospodarce nieruchomościami z 21 sierpnia 1997 roku uzyskaliśmy zezwolenie (licencja zawodowa Nr 1838 - Robert Baciocha) Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast na prowadzenie działalności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.Biuro Nieruchomości "PATRIA" jest członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszania Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz należy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości zrzeszającej regionalne stowarzyszenia polskich pośredników i zarządców. Na początku 2005 roku powstał w Szczecinie Zachodniopomorski System Wymiany Ofert. Od początku jego stworzenia aktywnie uczestniczyliśmy w jego promocji i powstaniu .W chwili obecnej system obejmuje swoim zasięgiem ponad 70 biur nieruchomości i prawie 20 000 aktualnych ofert. Dzieki niemu jako nasz klient posiadasz dostęp do największego w Szczecinie banku ofert. Nasze działania wykonujemy z oddaniem i zaangażowaniem w wielosobowym zespole,ludzi pełnych pasji i ambicji ufając, że dzieki temu jesteśmy w stanie w sposób efektywny zrealizować Państwa oczekiwania wobec naszej firmy.W troska o klienta indywidualnego i jego oczekiwania stale podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kształceniu zawodowym mając nadzieję, że będą one gwarancją dobrze wykonanej pracy.
Dwudziestoletnie doświadczenie w wykonywaniu czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami potwierdzone setkami dobrze zrealizowanych umów pośrednictwa i starannie dobranym zespołem pracowników to gwarancja odniesienia sukcesu. Tym sukcesem chcemy podzielić się z Państwem. Zapraszam do zapoznania się z pełną gamą oferowanych przez nas usług.Serdecznie zapraszamy do współpracy

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

49

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Dom Finansowy "PATRIA" Obrót Nieruchomościami , Robert Baciocha

Filtruj

34,44 zł/m²290,36 m² 10 000 zł

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Wynajmę lokal w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej. Lokal znajduje się w drugiej linii zabudowy, posiada wejście bezpośrednio z podwórza...

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 182 m² 29,86 zł/m²

Robert Baciocha

Robert Baciocha

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka o pow. 3 182 m2 przy granicy z lasem -otulina Puszczy Goleniowskiej. Położona w pobliżu miejscowości Komarowo,...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Maszewo,zachodniopomorskie

689 000 zł110 m² 6 263,64 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą...

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł898 m² 2 115,81 zł/m²

Robert Baciocha

Robert Baciocha

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: pobierowo, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia działki: 898 m Dojazd: droga utwardzona bezpośrednio do działki Odległość od morza:...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,62 m² 8 231,61 zł/m²

Robert Baciocha

Robert Baciocha

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

680 000 zł73,22 m² 9 287,08 zł/m²

Robert Baciocha

Robert Baciocha

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Starannie wykończone mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 73,22 m2 z balkonem od strony zachodniej i piwnicą przy ul. Kasprzaka....

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł30,94 m² 9 987,07 zł/m²

Robert Baciocha

Robert Baciocha

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,94 m2 położone na drugim piętrze wieżowca. Z osiedla łatwy i szybki dojazd do centrum miasta....

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł61,62 m² 10 532,29 zł/m²

Robert Baciocha

Robert Baciocha

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 61,62 m2 położonego w samym sercu Starego...

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pobierowo,zachodniopomorskie

916 000 zł38,88 m² 23 559,67 zł/m²

Rafał Gonera

Rafał Gonera

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament wakacyjny Z miejscem parkingowym i tarasem I dostępem do spa 80 M od plaży Oferujemy na sprzedaż 2...

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Niechorze,zachodniopomorskie

630 000 zł27,15 m² 23 204,42 zł/m²

Rafał Gonera

Rafał Gonera

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament wakacyjny na zamkniiętym osiedlu Z miejscem parkingowym, tarasem. Klimatyzacją Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy,...

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Dziwnów,zachodniopomorskie

1 200 000 zł44,47 m² 26 984,48 zł/m²

Rafał Gonera

Rafał Gonera

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kup, mieszkaj, wynajmuj, zarabiaj! apartament całoroczny Z widokiem na morze, tarasem I miejscem garażowym! Sprzedam apartament o pow....

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Dziwnów,zachodniopomorskie

1 300 000 zł44,39 m² 29 285,88 zł/m²

Rafał Gonera

Rafał Gonera

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament całoroczny Z widokiem na morze, tarasem 22,59M2 I miejscem garażowym! Sprzedam apartament o pow. użytkowej...

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Dziwnów,zachodniopomorskie

780 000 zł42,40 m² 18 396,23 zł/m²

Rafał Gonera

Rafał Gonera

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament Z widokiem na rzekę,całoroczny Z klimatyzacją, balkonem I miejscem garażowym oraz dostępem do basenu,...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 990 000 zł210 m² 9 476,19 zł/m²

Robert Baciocha

Robert Baciocha

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:455 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych...

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Miłowo,zachodniopomorskie

216 120 zł1 801 m² 120 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki przy lesie o powierzchni od 1503 do 4095 m2, w miejscowości Miłowo położone 4 km od Stepnicy, 30 minut jazdy samochodem od...

Szczegóły ogłoszenia

2 920 000 zł29 200 m² 100 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Twoje miejsce w sercu natury! Oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 29 200 m , położoną w malowniczym Stawnie, w Gminie...

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33,54 m² 17 292,78 zł/m²

Robert Baciocha

Robert Baciocha

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33,45 m , zlokalizowany na 5. piętrze wieżowca Hanza Tower jednego z trzech najwyższych...

Szczegóły ogłoszenia

86 850 zł1 158 m² 75 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Sprzedam 7 działek w miejscowości Maszewo. Działki mają kształt prostokąta. Dojazd do działek drogą gminną oraz prywatną...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 200 zł45,22 m² 10 000 zł/m²

Alicja Zyskowska

Alicja Zyskowska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka z klimatem i niedużą antresolą przy ulicy Krzywoustego ,przy Turzynie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,33 m2 (...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Drawno,zachodniopomorskie

270 000 zł110 m² 2 454,55 zł/m²

Michał Łaptuta

Michał Łaptuta

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Drawnie. Działka o powierzchni 525 m2 zabudowana od strony frontowej budynkiem mieszkalnym i otoczona...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 490 000 zł260 m² 9 576,92 zł/m²

Rafał Gonera

Rafał Gonera

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w prestiżowej części Pogodna ogromny potencjał aranżacyjny i funkcjonalny Na sprzedaż wolnostojący dom...

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł2 248 m² 1 423,49 zł/m²

Rafał Gonera

Rafał Gonera

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! nowa Niższa Cena! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 2248 m , zlokalizowaną w Darłowie Zachodnim,...

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł366,88 m² 7 604,67 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 211 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m , położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach...

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł40 m² 11 247,50 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum al. Wojska Polskiego / Plac Zgody komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

522 600 zł804 m² 650 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w Rewalu w odległości 700 m od morza. Działka do szybkiej zabudowy...

Szczegóły ogłoszenia

458 640 zł39,30 m² 11 670,23 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Mieszkanie 2 pokojowe w centrum, w wyremontowanej kamienicy (klatka schodowa) Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

Alicja Zyskowska

Alicja Zyskowska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury. Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks...

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 331 m² 239,67 zł/m²

Robert Baciocha

Robert Baciocha

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o budowie domu w ekologicznie czystej okolicy, a jednocześnie blisko Szczecina? Ta oferta z wydaną decyzją o warunkach...

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Żdżary,zachodniopomorskie

130 000 zł1 067 m² 121,84 zł/m²

Alicja Zyskowska

Alicja Zyskowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1067 m , położona w miejscowości Żdżary, gmina Goleniów. Nieruchomość znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł655 m² 106,87 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność Sprzedam działkę budowlaną w wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Dobra. Działka ma kształt prostokąta. Dojazd...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Darż

Darż,zachodniopomorskie

1 150 000 zł153 m² 7 516,34 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Dom wolnostojący 153 m | działka 1455 m | po generalnym remoncie | Darż | blisko Szczecina i Goleniowa Na sprzedaż komfortowy dom...

Szczegóły ogłoszenia

318 150 zł28,90 m² 11 008,65 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne nowe słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto Gen. Józefa Sowińskiego. Wokół mieszkania liczne miejsca parkingowe....

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł70 m² 3 142,86 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam całoroczny dom murowany na działce rod o pow. 70 m2. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa podobnych wybudowanych...

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wolin,zachodniopomorskie

350 000 zł1 200 m² 291,67 zł/m²

Alicja Zyskowska

Alicja Zyskowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Tanowie. Na sprzedaż działka w Tanowie ( gm. Police woj. zachodniopomorskie) - 1200 m2. Działka rolna z planem zagospodarowania...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49,50 m² 7 070,71 zł/m²

Alicja Zyskowska

Alicja Zyskowska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Gryfinie przy ulicy Krasińskiego. Położone na zielonym osiedlu , z licznymi miejscami...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

799 000 zł133,86 m² 5 968,92 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle o powierzchni 133,88 m2, z pięknym widokiem,...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł201 m² 3 975,12 zł/m²

Alicja Zyskowska

Alicja Zyskowska

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferta na wyłączność ! Na sprzedaż skrajny szeregowiec o powierzchni 169,11 m położony na działce o powierzchni 374 m . Budynek...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Darż,zachodniopomorskie

490 000 zł92,15 m² 5 317,42 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 92,15 m2, z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja...

Szczegóły ogłoszenia

Willa z loggią

Darłowo,zachodniopomorskie

1 400 000 zł350 m² 4 000 zł/m²

Rafał Szczepański

Rafał Szczepański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Na sprzedaż poniemiecka willa z dużym ogrodem wraz z budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny idealnie nadaje się na usługi hotelarskie....

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij